Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Cardio zóna


Cardio zóna

Cardio

KARDIO  ZÓNA  - FITNESS POUZAR

Prémiové vybavení značky PRECOR USA splňuje vysoký standard na současné vybavení a uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Naše KARDIO ZÓNA je vybavena profesionálními kardiovaskulárními trenažéry populární značky PRECOR a disponujeme také  novinkou v podobě adaptivních krosových trenažérů AMT  (libovolně můžete kombinovat funkci steperu a eliptického trenažéru), klasickými stepery, spinningovými koly, ergometry, ergometry s opěrkou zad a také veslařskými trenažéry.

 

Adaptivní eliptický trenažér AMT® - se svou výjimečnou vlastností přizpůsobení se volnému pohybu, je jediný svého druhu na trhu. Jedná se o nejnovější vyvinutou koncepci  kardio trenažéru, který umožňuje kombinaci silového a kardio tréninku. Pouhých 12 minut intenzivního tréninku stačí k dokonalému procvičení základních svalových partií těla. Při cvičení se dokáže plynule adaptovat na velikost a směr dráhy cvičení, který si přejete právě cvičit. Umožňuje tím velice efektivní trénink se zapojením více svalových skupin a tím i vysokou efektivitu odbourávání podkožního tuku. Oproti běhu šetří klouby a proto je vhodný i pro rehabilitační cvičení. Nový směr pohybu, který si přejete na stroji cvičit – výskok, chůze nebo běh, je možné provádět přímo bez použití ovládacího panelu. Bez stisknutí jediného tlačítka si zvolíte mezi dopředným nebo zpětným pohybem, výskokem, stoupáním a chůzí. Současně posilujete více svalových skupin než na jakémkoli jiném kardio trenažéru. Také se můžete více se zaměřit na trénink spodní části a nechat odpočívat horní polovinu těla .

 

 

Běžecké trenažéry Precor TRM nejmodernější řada Experience Series  v sobě mají integrován moderní systém odpružení GROUND Efect® , který umožňuje trénink věrně připomínající přirozený běh. Společně s patentovanou funkcí IFT DRIVE ® si budete užívat na našich trenažérech ten nejpřirozenější běh. O bezpečnost se starají podélná madla a bezpečnostní  „Safe Stop Key“, který můžete použít při náhlém zaváhání. Pro pohodlí nechybí držáky na láhev s občerstvením, místo pro odložení ručníku a držák na knihu či časopisy nebo hudební přehrávač.

 

 

Krosové eliptické trenažéry Precor EFX v sobě kombinují vynikající biomechaniku pohybu vhodnou pro všechny uživatele. Společně se vyznačují robustností a odolností. Snadné ovládání konzole displeje umožní se více věnovat cvičení, nikoli ovládání trenažéru. Tyto EFX eliptikaly jako jediné na trhu nabízejí nastavení různého sklonu dráhy elipsy pomocí technologie CROSSRAMP, což vede k zapojování více svalových skupin dolních končetin a tím k větší efektivitě cvičení.

.Rozvrhy lekcí Ceník služeb