Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Spinning


Spinning

VÍTÁME VÁS VE SPINNINGOVÉM CENTRU S KOLY "NXT" NEJVYŠŠÍ KVALITY

SPINNING

Aerobní a vytrvalostní cvičení, s motivující hudbou pod vedením instruktora, prováděné na stacionárních kolech. Lekce imituje jízdu v terénu, střídá posed, rychlost šlapání a intenzitu zátěže. Cvičení velmi výrazně zvyšuje vytrvalost a zdatnost organismu.

PROČ JÍT NA SPINNING?

PRO KONDICI - Pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

PRO POSTAVU - Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu.

PRO TRÉNINK - Pro sportovce.

Nabídka spinning lekcí u nás:

Redukční spinning - udržujete tepovou frekvenci v mezích ideálních pro odbourávání podkožního tuku.Po 30 minutách svižné jízdy Vás čeká posilování problematických partií a strečink.

Race day spinning - udržujete tepovou frekvenci, která odpovídá anaerobnímu prahu. Připravte se na závodní, náročnou hodinu. Race day vyžaduje dobrý základ tělesné kondice a není určen začínajícím klientům.

Relaxační spinning - udržujete tepovou frekvenci v mezích ideálních pro regeneraci organismu. Vhodná pro méně zdatné klienty, sportovce po náročném výkonu, ale také pro starší klientelu.

Endurance spinning - Endurance = vytrvalost. Při lekci endurance se pálí největší procento energie z tuků a zároveň se vytváří aerobní základ, důležitý pro těžší fáze tréninku. Jedete se střední intenzitou, 65-75% z maxima. Rytmický spinning, kontrola tepové frekvence, spalování tuků.

Spinning INTERVAL -  střídá úseky velmi náročné s úseky klidnějšími, na zotavení. Využívají se všechny styly jízdy.Rozvrhy lekcí Ceník služeb