Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Fitbox


Fitbox

Fitbox je nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti fitness. Jedná se o skupinové, zábavné, energicky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro nadšence každého věku a úrovně zdatnosti.

PROČ JÍT NA FITBOX

REDUKCE VÁHY - Fitbox je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50-ti minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140 kj., což je mnohonásobně více, než při jiných formách cvičení. Pravidelný Fitbox trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

KONDICE - Fitbox pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem za neuvěřitelně krátkou dobu.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST - Fitbox program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvlalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

KOMPLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA - Fitbox program Vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným programem dokáže dostat do svalové rovnováhy. To ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad.Rozvrhy lekcí Ceník služeb