Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Rozvrh lekcí


Sálové lekce od 22.4.2024

  8:30 - 9:30 9:30 - 10:30 15:30 -16:30 16:50 - 17:50 18:00 - 19:00 19:10 - 20:10 20:15 - 21:15
Pondělí 
Spinning
Eva
Fitbox
Adriana
Úterý 
Bodyforming
Adriana
Kruhový trénink
Marcela
Středa 
Čtvrtek 
Spinning
Eva
Kruhový trénink
Marcela
Pátek 
Sobota 
Neděle 

 

Pravidla on-line rezervací squashe a sálových lekcí

 

Registrace:
Pro objednávání v systému on-line je potřeba se nejdříve zaregistrovat na recepci.
Pro zaregistrování je potřeba vyplnit formulář. Jsou povinné všechny údaje. Na uvedenou e-mailovou adresu dostanete uživatelské jméno a heslo. V opačném případě se informujte telefonicky nebo osobně. Zaregistrování provádí recepční na základě vyplněných údajů ve formuláři. V případě hodnověrných údajů vám registraci umožníme neprodleně, v případě zcela zřetelně falešných údajů vaší žádosti nevyhovíme. V ostatních případech počkáme na další telefonický či osobní kontakt žadatele. Součástí registrace je souhlas se zasíláním reklamních upoutávek našeho fitness centra.

Rezervace:
Po zaregistrování je možno si vybrat termín a čas rezervace kurtu nebo sálové hodiny. Systém vám ukáže, zda je volno či ne v přehledné tabulce. Vyberte vlevo nahoře možnost studentské slevy, pokud to časové pásmo umožňuje. Při každé hře bude nutné předložit studentský průkaz od obou hráčů. Rezervaci potvrdíte a systém vám znovu ukáže tabulku včetně vašich nových rezervací.
Je třeba si rezervovat kurt alespoň 1 hodinu předem. V době kratší než 1 hodina Vám systém rezervaci neumožní. Pokud se zmýlíte, nebo chcete zrušit již provedenou rezervaci, můžete využít křížek a potvrdit. Zrušení je možné nejpozději 8 hodiny předem.

Pokud chcete mít přehled o všech vašich rezervacích, využijte této možnosti v přehledu rezervací.

Penalizace: Momentálně neúčtujeme žádné storno poplatky
Při zrušení rezervace 8 hodin a méně před začátkem rezervované hodiny Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 50% z ceny rezervace. Za rezervace squashe nebo sálových lekcí zrušené více než 8 hodin před začátkem, neúčtujeme žádný storno poplatek. Storno poplatek za nenavštívenou a nezrušenou rezervaci squashe nebo sálu je 100% z ceny.

 

                                                                                                                        Fitness Pouzar Team

 Rozvrhy lekcí Ceník služeb