Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Rozvrh lekcí


Sálové lekce od 1.11.2022

  8:30 - 9:30 9:30 - 10:30 15:30 -16:30 16:50 - 17:50 18:00 - 19:00 19:10 - 20:10 20:15 - 21:15
Pondělí 
Spinning
Míra
Spinning
Míra
Funkční trénink
Adriana
Úterý 
Bodyforming
Adriana
Jóga
Aneta
Kruhový trénink
Marcela
Středa 
Fitbox
Verča
Čtvrtek 
Bodyforming
Adriana
Spinning
Iva
Kruhový trénink
Marcela
Pátek 
Sobota 
Neděle 
Kruhový trénink
Marcela
Fitbox
Verča

 

Pravidla on-line rezervací squashe a sálových lekcí

 

Registrace:
Pro objednávání v systému on-line je potřeba se nejdříve zaregistrovat na recepci.
Pro zaregistrování je potřeba vyplnit formulář. Jsou povinné všechny údaje. Na uvedenou e-mailovou adresu dostanete uživatelské jméno a heslo. V opačném případě se informujte telefonicky nebo osobně. Zaregistrování provádí recepční na základě vyplněných údajů ve formuláři. V případě hodnověrných údajů vám registraci umožníme neprodleně, v případě zcela zřetelně falešných údajů vaší žádosti nevyhovíme. V ostatních případech počkáme na další telefonický či osobní kontakt žadatele. Součástí registrace je souhlas se zasíláním reklamních upoutávek našeho fitness centra.

Rezervace:
Po zaregistrování je možno si vybrat termín a čas rezervace kurtu nebo sálové hodiny. Systém vám ukáže, zda je volno či ne v přehledné tabulce. Vyberte vlevo nahoře možnost studentské slevy, pokud to časové pásmo umožňuje. Při každé hře bude nutné předložit studentský průkaz od obou hráčů. Rezervaci potvrdíte a systém vám znovu ukáže tabulku včetně vašich nových rezervací.
Je třeba si rezervovat kurt alespoň 1 hodinu předem. V době kratší než 1 hodina Vám systém rezervaci neumožní. Pokud se zmýlíte, nebo chcete zrušit již provedenou rezervaci, můžete využít křížek a potvrdit. Zrušení je možné nejpozději 8 hodiny předem.

Pokud chcete mít přehled o všech vašich rezervacích, využijte této možnosti v přehledu rezervací.

Penalizace: Momentálně neúčtujeme žádné storno poplatky
Při zrušení rezervace 8 hodin a méně před začátkem rezervované hodiny Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 50% z ceny rezervace. Za rezervace squashe nebo sálových lekcí zrušené více než 8 hodin před začátkem, neúčtujeme žádný storno poplatek. Storno poplatek za nenavštívenou a nezrušenou rezervaci squashe nebo sálu je 100% z ceny.

 

                                                                                                                        Fitness Pouzar Team

 Rozvrhy lekcí Ceník služeb