Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Funkční trénink


FUNKČNÍ TRÉNINK

 

Funkční trénink definovat jako souhrnné  cvičení, které do činnosti zapojuje maximální množství svalových skupin, a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné aktivity klienta.

Funkční trénink není nic nového, tímto způsobem jsme cvičili řadu let. Jednou z velmi dominantních vlastností funkčního tréninku je využívání vlastní hmotnosti cvičence jako zátěže či rezistence pro dosažení zvýšení relativní síly. Indikátor relativní síly je například počet opakování základních cviků jako jsou dřepy, kliky, přítahy. K sexy křivkám, po nichž toužíte vede cesta nesexy tréninku v posilovně, zdravého stravování a dodržování životosprávy. Sexy křivky nejsou zadarmo. Tento životní styl se vám však odmění ve zlepšeném zdraví, lepším vzhledu, ve vyšším sebevědomí a lepším pocitu ze sebe sama. Navíc výsledky jsou tím trvalejší, čím déle takto žijete.

Funkční trénink vám může pomoci upevnit zdraví, zbaví vás ochablých svalů, vhodný strečink pomůže odstranit zkrácené svaly, zlepší se jejich tělesná kompozice a s ní i vzhled.

Funkčním tréninkem i muži posunou svoje hranice výkonnosti.Rozvrhy lekcí Ceník služeb