Pouzar

On Line rezervace - Fitness Pouzar

Cvičení mamky s dětmi


Cvičení s dětmi

Cvičení mamky s dětmi 1 - 2 roky

Cvičení je určeno rodičům s dětmi, rozdělených do dvou skupin 1 - 2 roky a 2 - 3 roky. V doprovodu písniček a básniček stráví maminky s dětmi příjemnou hodinku, kde se naučí spoustu her a seznámí se s novými malými kamarády.

Cvičení přispívá k rozvoji řeči, paměti a pohybových návyků. Také jsme pro vás připravili První malování a tvoření 1 - 3 roky. Přijďte si nakreslit obrázek prstovými barvičkami, obtisknout chodidla či ručičky, udělat mamince krásný originální květináč a jiné.

BONUS PRO MAMINKY S VÍCE DĚTMI!

Jestliže si chcete zacvičit s děťátkem a nemáte kam dát jeho sourozence, netruchlete, je možné jej vzít také, jistě ho zabavíme.

Pojďte si s námi hrát a bavit se.

AEROBICOVÁ ŠKOLIČKA - cvičení, zábava, legrace - momentálně se nekoná. V aerobicové školičce se dětičky seznamují s hudbou, zpívají, hrají si a pomocí říkadel se učí základní kroky aerobicu tak, jak to odpovídá jejich věku. Během cvičení se jednotlivé cviky často střídají a díky tomu se udrží zájem o cvičení a děti se lépe soustředí. Lekce jsou zaměřeny na základy pohybových aktivit, koordinaci pohybu, správné držení těla, správné dýchání a základní kroky aerobicu.

Při cvičení nezapomínáme na pitný režim, zdravou výživu a vedeme děti ke zdravému životnímu stylu.Rozvrhy lekcí Ceník služeb